MER ÄN EN BYRÅ

 

Vi är inte en traditionell mediabyrå.
Vi är en webbyrå, reklambyrå och en mediabyrå.
Vår mångsidighet och vårt ”sortiment” gör oss till
mer än en byrå med nästan alla lösningar.

Vår vilja är att kunna erbjuda ALLA företag möjlighet att synas
och marknadsföra sig, oavsett hur liten budgeten än må vara.

Vi tar ingen avgifter eller dyra kostnader för rådgivning. 
100 % av din budget ska gå till just marknadsföring och
inte i fickan på en ”vanlig” mediabyrå. 
Vi tycker helt enkelt att dina pengar ska gå till att synas mer.

Vi är ett erfaret team som i många år har jobbat med att leverera
skräddarsydda lösningar till företag i olika branscher. 

Teamet består av designers, projektledare och utvecklare. 
Vår målsättning är att alltid leverera kvalitet och ge våra kunder
ökad synlighet.

Inget projekt är för litet eller för stort, vårt fokus är att resultatet
ska bli så bra som möjligt. 

Johan Öljemark

Johan Öljemark

johan@highmediahouse.com

Charlotte Hagbard

Charlotte Hagbard

charlotte@highmediahouse.com

Lena Heta

Lena Heta

lena@highmediahouse.com

Johan Ternblad

Johan Ternblad

ternblad@highmediahouse.com

Peter Lauritzen

Peter Lauritzen

peter@highmediahouse.com

Lina Stanimirovic

Lina Stanimirovic

lina@highmediahouse.com

Cecillia Sandström

Cecillia Sandström

cecillia@highmediahouse.com

Louise Andersson

Louise Andersson

louise@highmediahouse.com

Pernilla Nygård

Pernilla Nygård

pernilla@highmediahouse.com