High media House

Mer än en byrå

Vi är inte en traditionell mediabyrå.
Vi är en webbyrå, reklambyrå och en mediabyrå.
Vår mångsidighet och vårt ”sortiment” gör oss till mer än en byrå med nästan alla lösningar.

Vår vilja är att kunna erbjuda ALLA företag möjlighet att synas och marknadsföra sig, oavsett hur liten budgeten än må vara.

Vi är ett erfaret team som i många år har jobbat med att leverera skräddarsydda lösningar till företag i olika branscher.

Teamet består av designers, projektledare och utvecklare.
Vår målsättning är att alltid leverera kvalitet och ge våra kunder ökad synlighet.

Inget projekt är för litet eller för stort, vårt fokus är att resultatet ska bli så bra som möjligt.

High Media House Team

VD Johan Öljemark

johan@highmediahouse.com

Lina Stanimirovic

lina@highmediahouse.com

Louise Andersson

louise@highmediahouse.com

Charlotte Hagbard

charlotte@highmediahouse.com

Peter Lauritzen

peter@highmediahouse.com

Cecillia Sandström

cecillia@highmediahouse.com

Therese Berggren

therese@highmediahouse.com

Amanda Påhlsson